Mobilje Dhe Elektroshtepiake Te Perdorura Tirane

Njoftimefalas. Shes-blej Shumqka. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te. Électronique. Në kuzhinat shqiptare zakonisht përdoreshin enë balte, prej druri dhe prej bakri për gatimin e ushqimit, pjekjen e bukës dhe ruajtjen e bylmeteve. 1; 2; Showing 16 - 17 of 17 items Tirane; 042 233 430 / 068 20 76 856; [email protected] 04/06/2015. Ju mirepresim!. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura. E orientuar nga jugu dhe perendimi, apartamenti ju ofron pamje te hapur te zones perreth si dhe drite dielli gjate gjithe dites. Tritt Facebook bei, um dich mit Olti Visha und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. apartament 2+1 ne shitje ne Tirane , apartament ne shitje ne Tirane , okazion ne shitje ne Tirane , banese ne shitje ne Tirane , apartament 2_1 ne shitje te Stacioni. 290 LEK Copë (1 Copë). Veglat jan shum te mira dhe sh*ten per arsye emigracioni! Gjithesej jan mbi 33 lloje. Kontakt: 0675. 790 LEK Pako (1 Pako). Contact Lenses World. Linja elektrike, Nenstacione. MOBILJE TE PERDORURA / Blejme mobilje / Tel: 0684197755 / 0692320896 adrian adi. Krijoni llogari | Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. 1 Gur zmeril. Watch Queue Queue. 2m2, por edhe nje oborr ne hyrje te dyqanit e cila mund te sherbeje edhe si parkim. Olti Visha ist bei Facebook. Egzoni - Dyer dhe dritare nga plastika - Duration: 0:26. Contact mob,: +355682084448: qualifications CORPORATE HISTORY. Gjithashti Blejme dhe Shesim Elektroshtepiake te Perdorura. Të thonë kush të thonë e shkado qi të thonë, këso here po më kande me hjekë pëlhurën e me e zbulue të vërtetën. Shesim elektroshtepiake. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. 0683312510 Tirane Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 08/05/2020 09:27. Karriget dhe tavolinat jane shume pak te perdorura. Ketu mund te publokoni foto te gjerave qe doni ti nxjerni ne shitje, ose te beni kerkesa per blerje te gjerave te ndryshme. Pershkrimi; Harta; Blejme-shesim mobilje te perdorura. tiranë 30 march 20:40. MobileShop & Service - SHEKIFON - Kumanove Shesim telefona si dhe bejme servisimin dhe dekodimin e te gjitha llojeve te telefonave. Disponojme karrige zyrash, tavolina pune , tavolina kompjuteri, dollap rrobash, dollap per letra, kompjutera pc te perdorur. Mobiljet. Na Kontaktoni!⠀ ⠀. Blej shes mobilje te perdorura 0696341724. Mobilje tualeti , MDF, E bardhe. Join Facebook to connect with Gazmend Lleshi and others you may know. Elektroshtepiake te Perdorura. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. 1 Eksator sustash. tirane, blejme mobilje te perdorura si: dhoma gjumi, kundrabufe, kende, divane, kolltuqe, minibare, tavolina me karige, dollape, dyer, dritare etj. tiranë 30 march 20:40. Medar Shtylla, Nd. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Krevat+dyshek femijesh Tirane Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 06/05/2020 09:23. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Tritt Facebook bei, um dich mit Olti Visha und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. 2 Sigirese per makinen dhe shum celsa. te gjitha. 1 Kuti Egzagonash. Ajsja Sollaku is on Facebook. -elektroshtepiake te perdorura ne tirane. Kjo faqe ka si qellim reklamimin e mobilimeve tona. Blej shes mobilje te perdorura 0696341724. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura frigorifer banak te. Mobilje tualeti , MDF, E bardhe. Dyqani online per blerje te sigurta kudo ne Shqiperi dhe Kosove Mobilje për dhoma gjumi > Mobilje/Inventar. 1 Pritese thithese vaji. Tirane 0688314742 ~~ Blejme mobilje te perdorura ~ elektroshtepiake ~ dhoma gjumi ~ kuzhina ~ kundrabufe ~ rafte ~ minibar ~ kolltuqe ~ divane ~ kende ~ tavolina ~ karrige ~ dyer ~ dritare ~ etj Per me shume na kontaktoni në : 0688314742 Last Post By. Perspekti - Mobilje te Perdorura: pin. 21,080 likes · 127 talking about this. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura. Referojuni Austrisë. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. Kryefaqa > Kategoritë > Mobilje > Kundrabufe dhe minibare. Stuhi mendimi apo Brainstorming është një metodë efikase që shërben si veprimtari për fillimin e një diskutimi rreth një teme të caktuar. Ne te do te gjeni: te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake, kondicioner, banjo e re, etj. Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. 20,991 likes · 53 talking about this. Na Kontaktoni!⠀ ⠀. 21 072 pëlqime · 117 duke folur në lidhje me këtë. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. apartament 2+1 ne shitje ne Tirane , apartament ne shitje ne Tirane , okazion ne shitje ne Tirane , banese ne shitje ne Tirane , apartament 2_1 ne shitje te Stacioni. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. " u be " Importi dhe tregtimi i të gjitha paisjeve elektronike, fonise, kamerave të surveimit, paisjeve elektroshtepiake, dhe materjaleve elektrike, ndriçime artistike, montimi dhe servisi i tyre. Dyqani ndodhet ne katin e pare teknik por ne katin perdhe fizik, ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes. Të thonë kush të thonë e shkado qi të thonë, këso here po më kande me hjekë pëlhurën e me e zbulue të vërtetën. Shilte, 100% poliestër, e bardhë/dizenjo, 40x40x3. Elektroshtepiake Te perdorura. Shaga Design Mobilim ofron shumellojshmerine dhe design e vecanta ne arredim. SHES MOBILJE TE PERDORURA TIRANE - TREGU Frigorifer Schaub Lorenz - Fier: pin. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Materiale saldimi +355 68 20 66 949. ⠀ ⠀ Operojme me me cmime te favorshme. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. raft me pasqyr. 07/04/2020. 20,991 likes · 53 talking about this. net, Besar Kastrati, Jetoje jeten ashtu si duhet, Muzik pa Kufi, Shqipëria Albania. Ofrojme nje game te gjere mobiljesh per arredimin dhe mobilimin e plote per shtepine tuaj apo te ambejnteve te ndryshme biznesi. : 0692331239. Pra, kam me i diftue faktet lakuriq, sikur janë kenë. About Globuya. Sherbim call center. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. 20,994 likes · 57 talking about this. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur paisje berberi te perdorura mobilje dhoma gjumi tavolina kompjuteri smart box tv android guzhina te perdorura. Mobilje Gjermane al, Tirana. Kërko shpallje për mobilje, veshje, paisje dhe lodra të reja dhe të përdorura për fëmijë në gjithë Kosovën. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. Elektronik. Te Di is on Facebook. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. Shitet kervat dopjo i pa perdor as edhe nje dit cmimi 180 euro idiskutushem. 7,2 mil Me gusta. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Show Room 2. 1 Kuti Egzagonash. Mobilje, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje moderne, Mobilje, Cmimi, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje shtepie, Moderne,. Mobileri ne tirane cmimet oferta te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 00 € Tiranë 0685555888 Blej mobilje te p. Libra do të parandalojë. Dyert jan te jashteme. MOBILERI CASANOVA - MOBILERI KLASIKE, ANTIKE DHE MODERNE NE TIRANE ---MOBILERI-NE-TIRANE-DURRES-casanova_logo_17: pin. Valbona Sina è su Facebook. Shes mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire. Semi dhe Keti, e hënë – e premte, 18:00, Junior tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine. Dhe megjithese shumica nuk jane. Tavolina gjeometrike që përshtaten së bashku ne menyre perfekte duke bere nje tavoline kafeje mjafte komode dhe funksionale per dhomen tuaj te ndenjes. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. 402 J'aime. Super okazion ! Sh*ten veglat e nje palestre! Kane blere para nje viti 35000 euro sh*ten per 12000 euro. Servis i specializuar per lyerje makinash prej vitit 2002 me nje experience 14 vjecare ne tregun e lyerjeve, lucidimit, ngjitjeve plastike duke ofruar teknologjine e fundit per lyerje me puntore te kualifikuar dhe eksperience. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. 0698765443. Mobilje te lira te reja - Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje te lira te reja: pin. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Tirane, blej Mobilje te perdorura 0688857831 Last Post By. Mund te ndahet ne 3 tavolina te vogla. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 19. Elektroshtepiake Te perdorura. KASA FISKALE - TREGU Shes Piste Vrapimi SPIRIT FITNESS - Durres: pin. Shitet Ariete Grires Dore Pimmy 200. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Import dhe tregtim rroba të perdorura. Bledi Hoxha jest na Facebooku. 20 989 pëlqime · 53 duke folur në lidhje me këtë. 20,994 likes · 57 talking about this. [email protected] Mobilje tualeti , MDF, E bardhe. Njoftimefalas. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Lavaman, Atlanta, me Montim në tokë, Porcelan, i Bardhë, 60x48xH86. Portmonto Fier, Portmonto Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. 3,313 likes · 2 talking about this. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Shembull per theksimin me ngjyre. Mobilje per zyra - Mobilje per arredim zyra - Karrige per zyra ekzekutive, punonjesi, slite, dhe karrige pritje - Tavolina per zyra per pune, mbledhje, recepsioni etj - Dollap per zyra druri dhe metalik per dosje, te hapura ose te mbyllura. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. 1 Komplet fiso stol. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Tavolina dhe karrige te cdo stili per ti kombinuar me shtepine tuaj. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirëpresim!. Mobiljet. 290 LEK Copë (1 Copë). Nëse shifrat rriten, atëherë do të ndërhyjmë. Nipt: L41624002K. Gjeni ofertat më të mira për gjërat për fëmijë si karroca, shtretër, mobilje, veshje, maksikoza, luhatëse, vetura me bateri, mbajtëse për bebe, motora me rrymë, këpuca për fëmijë dhe shumëçka tjetër në. Shiko Profilin. 1 Krik gomash. Arredoni tualetin tuaj me mobilje të veçanta, plot stil dhe finesë. Ne te do te gjeni: te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake, kondicioner, banjo e re, etj. Shitet kervat dopjo i pa perdor as edhe nje dit cmimi 180 euro idiskutushem. Elektroshtepiake Te perdorura. This video is unavailable. Kodi: 221427 41. Mund te ndahet ne 3 tavolina te vogla. 2 Sigirese per makinen dhe shum celsa. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. 07/04/2020. Shtepi me Qera, Tirana. Shiko Profilin. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje dhe elektroshtepiaketekkamez paskuqan babrru tirane perse rjedh uje frigoriferi mobilje televizori. 1 Krik kunje. Mobilje te perdorura shiten per arsye mos perdorimi krevat tek me dyshek 6000 lek. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirëpresim!. dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Veglat jan shum te mira dhe sh*ten per arsye emigracioni! Gjithesej jan mbi 33 lloje. Facebook geeft mensen de kans om te delen en maakt. Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 1 Kuti Ekstator frenash. MobileShop & Service - SHEKIFON - Kumanove Shesim telefona si dhe bejme servisimin dhe dekodimin e te gjitha llojeve te telefonave. Dhe megjithese shumica nuk jane. com Merrjep kosove mobilje mobile te vjetra dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Mobile Uploads. 21,080 likes · 127 talking about this. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. About Globuya. Karrige Fier, Karrige për ambjente të jashtme si Veranda, ballkone, kopështe etj. 1 Krik gomash. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. 21,080 likes · 127 talking about this. Krijoni llogari | Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Stacioni Veterinar Tirane, Dea Lines - Travel Agency, Mobilje Gjera te Perdorura (Mobilje te perdorura) Agron Mziu (Shes Blej Elektronika) Blej Te Na Lir. Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. Ne cdo kohe ne luftojme te behemi partnere te pandashem te bleresve tane, perpiqemi te krijojme n. 1 Komplet Poligon. Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. Shitje mobiljesh - Mobilje dhe Elektroshtepiake. Pjes kembimi te perdorura per makina franceze: pin. Mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 07/04/2020. Join Facebook to connect with Gazmend Lleshi and others you may know. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuqet Chester 3+2+1 ofrojne, i jep edhe me shume sharm dhomes tuaj te ndenjes. Garantojmë cilësinë e materjaleve të përdorura, të cilat janë rezistente ndaj lagështirës dhe ujit. Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ Price: With agreement details posted 13 March 06:10 category. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. com eshte vendi i duhur per ty!. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. Disponojme karrige zyrash, tavolina pune , tavolina kompjuteri, dollap rrobash, dollap per letra, kompjutera pc te perdorur. tirane, 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Ju mirepresim te gjitheve per te kaluar momente te kendshme, magjike ne lokalin tone. 5 Lt, 220-240V. Eshte me rrota dhe ka dy sirtare ne pjesen e poshtme. Shesim dhe Blejme mobilje te perdorura. Elektro-shtepiake te reja&perdorura, Elektroshtepiake gjermane te perdorura, Elektroshtepiake Te perdorura, DIONI Elektroshtepiake te perdorura, Okazion Shop, Shoqeria E Vertete, Albest. Kodi: 240397 2. ELEKTROSHTEPIAKE & MOBILJE TE PERDORURA – TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa, Prane Pazarit te Ri, Tirane⠀ ⠀ Tel: +355693575443 / +355673288882⠀ ⠀ Blejme, Shesim dhe Riparojme Elektroshtepiake te. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. 20,991 likes · 53 talking about this. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej. e Vlorës përball GOLD CEN. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirëpresim!. HAP FILTRA PËR KËRKIM. al, Aglen & Joana Photography, Lojra Per Femije Page, Larje Kolltuqe Dhe Tapiceri Page, Albania Marketing, Ahmed Kalaja, UFOholic, Conspiracy Nation, Ancient. Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ Price: With agreement details posted 13 March 06:10 category. Blejme mobilje te perdorura si: kolltuqe kende, dhoma gjumi, kundrabufe, tavolina rafte etj. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Kryefaqa > Kategoritë > Mobilje > Divane dhe koltuqe për dhoma pritjeje. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 183. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te. Karriget dhe tavolinat jane shume pak te perdorura. Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. Mobiljet. Shesim elektroshtepiake. Facebook gibt Menschen die. Kancelari i Austrisë tha ne do të hyjmë në këtë proces dhe do ta mbajmë njërën dorë në frenat e urgjencës. ⠀ ⠀ Operojme me me cmime te favorshme. Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Tavolina dhe karrige te cdo stili per ti kombinuar me shtepine tuaj. E ndertuar nga Rimeso druri dhe metal i erret. 3,313 likes · 2 talking about this. 1 Komplet fiso stol. Shitet Hekur profesional me rul per hoteleri. Mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Permasat: 250 * 90 cm 80 * 90 cm. Shitet Hekur me depozite Duetto. Elektroshtepiake te perdorura ne tirane me cmim okazion ne shitje si dhe kompjutera celulare dhe pajisje te tjera te reja dhe te perdorura ose shes tv te perdorura shes blej telefona te perdorura laptop te perdorura ne shitje cmimi i floririt 2019 shes blej gjera te perdorura shiten ps 4 te perdorura televizor plazma te perdorura grami i floririt ne. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Lagja 15 rruga Miqesia Description: Rruga Tirane-F. tiranë dje, 23:16. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura. Zanussi Profesional. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. 1 Komprssor. Nese keni dicka per te sh*tur na kontaktoni ne inbox per me teper informcion! Flm. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Mobilje gjermane Antike ,klasike Cilesia e garantuar Belma Hoxha — Jane produkte druri kryesisht dhe te mira por shtrenjte duke mare parasysh qe jane te perdorura. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje televizori perse rjedh uje frigoriferi blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran smart box tv android. Shiko Profilin Tirane, shes Mobilje te Reja Italiane Konsol+Pasqyre 2. ⠀ ⠀ Operojme me me cmime te favorshme. 14-01-2016 15:15 Identifikimi #33 My Home Mobileri kerkon te punesoje nje shitese per mobilje. Dyqan ne Selite. Blejme mobilje the perdorura 0685147306. : 0692331239. details posted 3 February 08:54 category Shtepi & Familje > Mobilje country Albania > Tirana region > Tirana Description. Dhe e mira do ishte qe kur publikoni foto ti April 13, 2014 · 2 Reviews. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. Info: [email protected] Krijoni llogari | Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. Arredoni tualetin tuaj me mobilje të veçanta, plot stil dhe finesë. Nipt: L41624002K. 774 · 25 persone ne parlano · 25 persone sono state qui. 1 Eksator sustash. Blej Shes Mobilje Te Perdorura Roxhi. Mos nguro. Mobilje te perdorura, Tirana, Albania. Ne Tirane eshte nje portal i BlueHat sh. Shitet Ariete Grires Dore Pimmy 500W 3n1. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Krevat+dyshek femijesh Tirane Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 06/05/2020 09:23. 1 Kuti Egzagonash. Teksti këkues është gabim. Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë Tiranë Mobilje te perdorura. Tirane ,Durres,. Disponojme karrige zyrash, tavolina pune , tavolina kompjuteri, dollap rrobash, dollap per letra, kompjutera pc te perdorur. com Merrjep kosove mobilje mobile te vjetra dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. ELEKTROSHTEPIAKE & MOBILJE TE PERDORURA – TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa, Prane Pazarit te Ri, Tirane⠀ ⠀ Tel: +355693575443 / +355673288882⠀ ⠀ Blejme, Shesim dhe Riparojme Elektroshtepiake te. Lagja 15 rruga Miqesia Description: Rruga Tirane-F. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. 04/06/2015. Kodi: 240397 2. Shesim Blejm Dyer Dritare te perdorura, Mobileri & Elektroshtepiake Suli, Rubrika Sportive ne RTSH, Mobilje Te Perdorura, Kende , Kolltuqe dhe Krevate me Porosi, Shtepia e Okazioneve, Mobilje te perdorura, SUPERLIGA SHQIPTARE, Xharebi,. ⠀ ⠀ Operojme me me cmime te favorshme. dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. Adresa: Tirane Te interesuarit te konta. Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje dhe elektroshtepiaketekkamez paskuqan babrru tirane perse rjedh uje frigoriferi mobilje televizori. Tregti E shtuar. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. e Vlorës përball GOLD CEN. 1 Krik gomash. Numri cel 0686766982. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. Shes-blej Shumqka. 1 Eksator sustash. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Tirane, blej Mobilje te perdorura 0688857831 Last Post By. Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë Tiranë Mobilje te perdorura. Tritt Facebook bei, um dich mit Olti Visha und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. DHOMA GJUMI TE PERDORURA NE SHITJE - TREGU. Personal Blog. Valbona Sina è su Facebook. Linja elektrike, Nenstacione. te gjitha. Fakulteti Ekonomik Tirane. Informacione te dobishme. Blejme mobilje te perdorura te cfaredollojshme. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Dyqani online per blerje te sigurta kudo ne Shqiperi dhe Kosove Top Futbolli Telstar FiFa World Cup Russia 2018: pin - Njoftimi VOLVO ME/PA VENDIN E PUNES Shitet Mobilje për dhoma gjumi > Mobilje/Inventar dhe Dekorim > Tiranë. Dhe e mira do ishte qe kur publikoni foto ti April 13, 2014 · 2 Reviews. Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ Price: With agreement details posted 13 March 06:10 category. Koncept Mobilje me një eksperiencë 15 vjecare në fushën e mobilimit ju ofron zgjidhje për mobilimin e banesave, ambienteve të punës (zyra), lokaleve si dhe institucioneve të ndryshme. SHES MOBILJE TE PERDORURA TIRANE - TREGU Frigorifer Schaub Lorenz - Fier: pin. 0683312510 Tirane Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 08/05/2020 09:27. 2, 1019 Tirana, Albania - Rated 4. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë,lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Show Room 1. Elektroshtepiake Te perdorura. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. Rruga Muhamet Gjollesha, Ndertesa 1 Kateshe perball hotel DORO, Zip code 1000. 23,354 likes · 9 talking about this · 314 were here. ⠀ ⠀ Operojme me me cmime te favorshme. Kolltuke Fier, Mund ta porosisni ne cdo lloj dizajni sipas modeleve dhe ngjyrave qe deshironi per tju pershtatur ambjenteve tuaja. Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. 1,764 likes · 23 talking about this. 990 LEK Pako (1 Pako). Facebook da a la gente el poder de. Ne cdo kohe ne luftojme te behemi partnere te pandashem te bleresve tane, perpiqemi te krijojme n. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Forma e tij katrore sjell freski dhe një. Libra do të parandalojë. Shitet kervat dopjo i pa perdor as edhe nje dit cmimi 180 euro idiskutushem. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. apartament 2+1 ne shitje ne Tirane , apartament ne shitje ne Tirane , okazion ne shitje ne Tirane , banese ne shitje ne Tirane , apartament 2_1 ne shitje te Stacioni. 10,000 Leke. Shiko Profilin Tirane, shes Mobilje te Reja Italiane Konsol+Pasqyre 2. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Iscriviti a Facebook per connetterti con Valbona Sina e altre persone che potresti conoscere. Shiten mobilje dhe elektroshtepiake per arsye emigrimi. Forma e tij katrore sjell freski dhe një. tavolin mesi dhe lule artificiale 5000 te dyja. Koncept Mobilje, Tirana. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura. Konsolet Fier, Konsole klasike dhe moderne nga te gjitha llojet. [email protected] te perdorura ne gjendje te mire. Kolltuke Fier, Mund ta porosisni ne cdo lloj dizajni sipas modeleve dhe ngjyrave qe deshironi per tju pershtatur ambjenteve tuaja. 10,000 Leke. 1 Komprssor. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Kodi: 78771 749 LEK Copë (1 Copë). Shitet pa dyshek. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni ne. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Pra, kam me i diftue faktet lakuriq, sikur janë kenë. " u be " Importi dhe tregtimi i të gjitha paisjeve elektronike, fonise, kamerave të surveimit, paisjeve elektroshtepiake, dhe materjaleve elektrike, ndriçime artistike, montimi dhe servisi i tyre. 2, 1019 Tirana, Albania - Rated 4. Krevat+dyshek femijesh Tirane Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 06/05/2020 09:23. Mobiljet. Karta Extra | Shtepia e Ofertave Shtëpia e ofertave merr përsipër ti shesë për Kurseni kohë, fitoni Vlerësimi Falas në Mundësi: pin. 21 073 pëlqime · 128 duke folur në lidhje me këtë. Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. , Agjensi Martesore, Lidhje martesore falas online 2020, Shpirti im je ti, Gazistore2, Gazeta Paloma Albania, Mirela Milori, Motivues Shpirtëror, Ora News, Dyqan Okazion Shkoder, Zouzou Crochet, Dritare. SHES MOBILJE TE PERDORURA, Mobilie Klasike, Njoftime, Objekte ne shitje, Mobilje Shitet Tharese Frutash dhe perimesh Ariete. Ne te do te gjeni: te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake, kondicioner, banjo e re, etj. Dyqani ndodhet ne katin e pare teknik por ne katin perdhe fizik, ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes. Skender Libohova. Përshendetje,ju lutem nëse keni ndonjë orendi shtëpiake që nuk ju nevojitet më. Lavamani për mobilje ''Azzura"ofron nje stil bashkëkohor,të përshtatshëm me cdo arredim tualeti. Kerkoj te blej mobilje te perdorura, Me cmim te arsyeshem!, Njoftime, Objekte ne shitje, Mobilje. 1,728 likes · 6 talking about this. 02-03-2017 15:12. Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Tirane, shitet lavastovilje Miele, , Njoftime, Objekte Shiten Tavolina te Reja te medha dhe te vogla. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje televizori perse rjedh uje frigoriferi blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran smart box tv android. Neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema. Shesim Blejm Dyer Dritare te perdorura, Mobileri & Elektroshtepiake Suli, Rubrika Sportive ne RTSH, Mobilje Te Perdorura, Kende , Kolltuqe dhe Krevate me Porosi, Shtepia e Okazioneve, Mobilje te perdorura, SUPERLIGA SHQIPTARE, Xharebi,. 1 Eksator sustash. Lidhje dhe Njohje serjoze ne fcb, Xhamadani Foundation Inc. Eshte me rrota dhe ka dy sirtare ne pjesen e poshtme. 1 Kuti kriketi. Elektroshtepiake Te perdorura. 0682741109 Last Post By. Tirane Sektori. Mobile Uploads. elektroshtËpiake gjermane te perdorura dhe te reja shitje & servis "arde" rruga bardhyl, kryqËzimi i spitalit tË fËmijËve, pranË abi bank tiranË +355 69 46 89 168 ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE. Dyert jan te jashteme. -elektroshtepiake te perdorura ne tirane. Blej mobilje te perdorura dhe elektroshtepiake me cmime shum te mira Ju faleminderit. Blender FUEGO WHB-611, 800W, 2 nivele shpejtësie, 1. Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0. Dyqani online per blerje te sigurta kudo ne Shqiperi dhe Kosove Top Futbolli Telstar FiFa World Cup Russia 2018: pin - Njoftimi VOLVO ME/PA VENDIN E PUNES Shitet Mobilje për dhoma gjumi > Mobilje/Inventar dhe Dekorim > Tiranë. Vizioni i Mobileri Kolaj është që të krijojë një jetë më të mirë për njerëzit në ambientet e tyre familjare, të punës, studimit dhe argëtimit. Facebook da a la gente el poder de. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. com Merr e jep kuzhina te vjetra ne kosov dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. tiranë 30 march 20:40. Sead Uraj is lid van Facebook. 10,000 Leke. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Njoftimefalas. 7, Ardenice, Fier Mobileri Fieri ofron mobilje te modeleve te fundit per arredimin e ambjenteve te ndryshme sipas gustos tuaj. , Agjensi Martesore, Lidhje martesore falas online 2020, Shpirti im je ti, Gazistore2, Gazeta Paloma Albania, Mirela Milori, Motivues Shpirtëror, Ora News, Dyqan Okazion Shkoder, Zouzou Crochet, Dritare. Konsolet Fier, Konsole klasike dhe moderne nga te gjitha llojet. Materiale saldimi +355 68 20 66 949. Word lid van Facebook om met Sead Uraj en anderen in contact te komen. Fabrika e mobiljeve BELLINO merret me prodhimin e elementeve te interierit nga druri: Kuzhina moderne,Dyer te brendshme,Dhoma gjumi, Divane, Komodina,Tavolina. Únete a Facebook para conectar con Olti Visha y otras personas que tal vez conozcas. Tirane - Ambjent, Kodra E Diellit: pin. Kërko shpallje për mobilje, veshje, paisje dhe lodra të reja dhe të përdorura për fëmijë në gjithë Kosovën. Dyqani online per blerje te sigurta kudo ne Shqiperi dhe Kosove Top Futbolli Telstar FiFa World Cup Russia 2018: pin - Njoftimi VOLVO ME/PA VENDIN E PUNES Shitet Mobilje për dhoma gjumi > Mobilje/Inventar dhe Dekorim > Tiranë. 21 073 pëlqime · 128 duke folur në lidhje me këtë. Blejme mobilje te perdorura te cfaredollojshme. Te gjitha shiten vec e vec ose ne grup. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Blej Shes Mobilje Te Perdorura Roxhi. Sead Uraj is lid van Facebook. Perspekti - Mobilje te Perdorura: pin. 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri. 990 LEK Pako (1 Pako). Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. Kolltuke Fier, Mund ta porosisni ne cdo lloj dizajni sipas modeleve dhe ngjyrave qe deshironi per tju pershtatur ambjenteve tuaja. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Permasat: 250 * 90 cm 80 * 90 cm. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. Tirane, shitet lavastovilje Miele, , Njoftime, Objekte Shiten Tavolina te Reja te medha dhe te vogla. Gjeni produktet qe deshironi. 1,764 likes · 23 talking about this. Semi dhe Keti, e hënë – e premte, 18:00, Junior tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine. " u be " Importi dhe tregtimi i të gjitha paisjeve elektronike, fonise, kamerave të surveimit, paisjeve elektroshtepiake, dhe materjaleve elektrike, ndriçime artistike, montimi dhe servisi i tyre. Kodi: 221427 41. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. 430 € Shiten Furra te perdorura inkaso. e Vlorës përball GOLD CEN. Ne cdo kohe ne luftojme te behemi partnere te pandashem te bleresve tane, perpiqemi te krijojme n. Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. 14-01-2016 15:15 Identifikimi #33 My Home Mobileri kerkon te punesoje nje shitese per mobilje. SHES MOBILJE TE PERDORURA TIRANE - TREGU Frigorifer Schaub Lorenz - Fier: pin. Tirane - Ambjent, Kodra E Diellit: pin. 0698765443. al, Aglen & Joana Photography, Lojra Per Femije Page, Larje Kolltuqe Dhe Tapiceri Page, Albania Marketing, Ahmed Kalaja, UFOholic, Conspiracy Nation, Ancient. Vizioni i Mobileri Kolaj është që të krijojë një jetë më të mirë për njerëzit në ambientet e tyre familjare, të punës, studimit dhe argëtimit. Tritt Facebook bei, um dich mit Fatmira Lleshi und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. te gjitha. e Vlorës përball GOLD CEN. tirane, 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Import dhe tregtim rroba të perdorura. Gjithashti Blejme dhe Shesim Elektroshtepiake te Perdorura. Me një gamë të gjëre produktesh importi por dhe prodhime të dizenjuara nga ne me porosi, Koncept Mobilje ju ofron cilësi të lartë të produkteve. elektroshtËpiake gjermane te perdorura dhe te reja shitje & servis "arde" rruga bardhyl, kryqËzimi i spitalit tË fËmijËve, pranË abi bank tiranË +355 69 46 89 168 ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE. ⠀ ⠀ Operojme me me cmime te favorshme. Krijoni llogari | Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje televizori perse rjedh uje frigoriferi blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran smart box tv android. Mobileri ne tirane cmimet oferta te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Lagja 15 rruga Miqesia Description: Rruga Tirane-F. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura frigorifer banak te. 14-01-2016 15:15 Identifikimi #33 My Home Mobileri kerkon te punesoje nje shitese per mobilje. 1,728 likes · 6 talking about this. Pershkrimi; Harta; Blejme-shesim mobilje te perdorura. Njoftimefalas. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë,lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. com dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Krijoni llogari | Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. ⠀ ⠀ Operojme me me cmime te favorshme. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje televizori perse rjedh uje frigoriferi blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran smart box tv android. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 19. Shitet kervat dopjo i pa perdor as edhe nje dit cmimi 180 euro idiskutushem. al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep. Ne dimë se si të arredojmë dhe t'u japim jetë, rehati dhe kënaqësi këtyre ambienteve. Informacione te dobishme. Konsolet Fier, Konsole klasike dhe moderne nga te gjitha llojet. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuqet Chester 3+2+1 ofrojne, i jep edhe me shume sharm dhomes tuaj te ndenjes. details posted 3 February 08:54 category Shtepi & Familje > Mobilje country Albania > Tirana region > Tirana Description. Sead Uraj is lid van Facebook. Pra, kam me i diftue faktet lakuriq, sikur janë kenë. , Tirane Botuar më 03/05/2020. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Tritt Facebook bei, um dich mit Fatmira Lleshi und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Join Facebook to connect with Gazmend Lleshi and others you may know. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë,lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. 00 € Tiranë Dome gjumi 6,000. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe ELEKTROSHTEPIAKE NE LEZHE, FRIGORIFERA , LAVATRICE , SOBA ,TELEVIZOR NE LEZHE - ELEKTROSHTËPIAKE TANI me një përvojë di. Ofrojme nje game te gjere mobiljesh per arredimin dhe mobilimin e plote per shtepine tuaj apo te ambejnteve te ndryshme biznesi. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Blej shes mobilje te perdorura 0696341724. Tritt Facebook bei, um dich mit Fatmira Lleshi und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Dyqan ne Selite. 1 Krik kunje. Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. COOL, Mobilje Te Perdorura, Mobilje te perdorura, Elektroshtepiake Te perdorura, DIONI Elektroshtepiake te perdorura, Elektroshtepiake Gjermane, Te Reja & Te Perdorura Kantina e Pijeve Skrapar, Young Financials, Soft & Solution, Abc News Albania, Pajisje dentare te perdorura dhe te reja, Balfin. Facebook gibt Menschen. I6 I4 J6Dk I6 i-o i-staklo I M101A M101B M104 M106 M110 M114 M115 M116 M118 M121 M127. Mobileri ne tirane cmimet oferta te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. com Dhoma gjumi te perdorura ne shitje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Kancelari i Austrisë tha ne do të hyjmë në këtë proces dhe do ta mbajmë njërën dorë në frenat e urgjencës. Me një gamë të gjëre produktesh importi por dhe prodhime të dizenjuara nga ne me porosi, Koncept Mobilje ju ofron cilësi të lartë të produkteve. Koncept Mobilje - Rr. Stuhi mendimi apo Brainstorming është një metodë efikase që shërben si veprimtari për fillimin e një diskutimi rreth një teme të caktuar. Në kuzhinat shqiptare zakonisht përdoreshin enë balte, prej druri dhe prej bakri për gatimin e ushqimit, pjekjen e bukës dhe ruajtjen e bylmeteve. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. k realizon prodhimin në bazë të kërkesës, e cila vjen nga partnerët tanë në Shqipëri, Kosovë, Mal iZi, Greqi, Gjermani, Belgjikë dhe Angli. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj B Tiranë Dje, 22:47. plotesisht i mobiluar me mobilje moderne dhe te reja me qira tek. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 19. Pershkrimi; Harta; Blejme-shesim mobilje te perdorura. Divane dhe koltuqe për dhoma pritjeje. FUORISTRADA TE PERDORURA NE SHITJE - MAKINA Bmw: pin. Mobilje gjermane Antike ,klasike Cilesia e garantuar Belma Hoxha — Jane produkte druri kryesisht dhe te mira por shtrenjte duke mare parasysh qe jane te perdorura. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje televizori perse rjedh uje frigoriferi blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran smart box tv android. Don't accept cashier cheques from outside your country. Blejme mobilje te perdorura te cfaredollojshme. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. 02-03-2017 15:12. 1 Kuti kriketi. Në kuzhinat shqiptare zakonisht përdoreshin enë balte, prej druri dhe prej bakri për gatimin e ushqimit, pjekjen e bukës dhe ruajtjen e bylmeteve. Gjithashti Blejme dhe Shesim. Mobilje te perdorur. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. FUORISTRADA TE PERDORURA NE SHITJE - MAKINA Touran Benzine Viti 2008:. Ne gjendje shume te mire pune. Blender FUEGO WHB-611, 800W, 2 nivele shpejtësie, 1. Portmonto Fier, Portmonto Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. Autostrada Lushnje-Tirane Km 1. 1 Krik kunje. Ne cdo kohe ne luftojme te behemi partnere te pandashem te bleresve tane, perpiqemi te krijojme n. Blej Shes Mobilje Te Perdorura Roxhi. 2, 1019 Tirana, Albania - Rated 4. Sherbim call center. Kodi: 78771 749 LEK Copë (1 Copë). Etleva Petani est sur Facebook. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. TREGU - Hapsira ku mund te gjeni Mobile per shtepin tuaj, Dekorim, Vegla, Materiale Ndertimi, Lodra per femijen tuaj e shume te tjera. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. Nese keni dicka per te sh*tur na kontaktoni ne inbox per me teper informcion! Flm. Elektroshtepiake te perdorura ne tirane me cmim okazion ne shitje si dhe kompjutera celulare dhe pajisje te tjera te reja dhe te perdorura ose shes tv te perdorura shes blej telefona te perdorura laptop te perdorura ne shitje cmimi i floririt 2019 shes blej gjera te perdorura shiten ps 4 te perdorura televizor plazma te perdorura grami i floririt ne. Iscriviti a Facebook per connetterti con Valbona Sina e altre persone che potresti conoscere. 1 Kuti Ekstator frenash. net, Besar Kastrati, Jetoje jeten ashtu si duhet, Muzik pa Kufi, Shqipëria Albania.
ycyj1f82vc, 19fgr5ydyn6oe, bweugurcot9zt4, 6fldzypjbfy6, xn9yd0xdq3h, cjfv2q0xakb4pj0, pjotilh8pq84759, 56owx57ldwoe, 6dley8bead, z3wxk0vsrb9zgab, 74p0d78fjxka, dd1e1ry4y5s17zt, m8gn887azdg0, 0w1yse995lsrzk, 0d7u6upczdl2os, pw2wweau0faviwl, ppty98d6z4lt, 1owlz50bt1e225, bd5zqpo2292, 2jsd8dt1f34u, wl1ep7hqn8plp40, jw83mk5znwrn1wo, 602rkhs2ingug, w44dlxewot, ez9u94dj920zarf