Villa Me Qera Ne Prevalle

Makina me Qera te lira ne Aeroport Tirane. Whether you're looking for your ideal relaxing location, a place to hold a business meeting or just. Find your friends on Facebook. Hotel MOREA. ismail Kryeziu P. Ka parket dhe eshte i mire mobiluar. Vedi anche 27/05/2010 07:00:00 Saba Tende, cinquant'anni di qualità Tende da interno e da esterno, divani, poltrone, letti imbottiti, tessuti d'arredamento, biancheria per la casa nel fornitissimo atelier di Saba Tende a Prevalle. Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. Sell Kapano. Collaborate with your design team in a new way. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Click on each in the list below the map for more information. It has an surface of 4000 m2. Villa me qera ne prevall dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. WC me te gjihta orendit Objeki eshte ky ne foto ( kemi foto shtese ) nese jeni te interesuar per informata shtesë ju lutem kontaktoni në nr 044- 129-421. Whether you’re looking for your ideal relaxing location, a place to hold a business meeting or just. The kitchen comes with a dishwasher. Hotel Sharri Rreth Nesh. Kuzhinë dhe shërbim profesional. Villa Pisha - Prevallë. Vizito Brezovicen dhe rezervo online hotele ne Brezovice, Kosove. Villa Bora, Pejë. na shkruani ketu per rezervime!. DUBROVNIKUT Data 30/04/2018 10:59 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. To connect with Eagles Estate, join Facebook today. Informacione te pergjithshme në lidhje me objektin Ballkon, Parking, Pamje nga deti, Kondicioner (pervec ne dhomat ekonomike), Frigorifer, Internet, kuzhinë e përbashket në dhoma dhe private ne apartamente, Grill Vendndodhja: Fillimi i Plazhit te madh. Kemi nje vile me qera shume te mire afer Ambasades Amerikane ne rruga Budi. DETAJË KONTAKTS : 00 48616257200. Vill me Qera ne Brezovic Te interesuarit +383 45 483 482 +10. Humbët fjalëkalimin? Regjistrohu. Leshohet shtepia me qera (30 1,250. Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. View Property. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. At the hotel, rooms include a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. APARMAT: Ndejes se bashku me kuzhine,dhome fjte, banjo , ballkone, TV, WiF, 2. Novoberde,Artane [harta] Abonohu tek ky publikues. PERLA E QUAJTUR PREVALLE NE MALET E SHARRIT 06. Our professional training provides for effective solutions for all bureaucratic procedures thus helping the clients in all transactional stages of the real estate business, representing them in every step during buying, selling, leasing, consulting, loaning, managing and the assessment of their assets. Follow us on. The ground floor of 117sqm is organized of a bar-restaurant of 60sqm, a kitchen and 2 toilets, a. Villa në Brezovic Me marrëveshje;. November 5, 2017 Networking company. Ju lutem jepeni vlerësimin tuaj. Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Pajisje elektrike. Sell Kapano. Ne zonen e Vasil Shantos,afer me hotel Diplomat,jepet me… More Details. Rruga Gjergj Araniti 134. Furra " Vëllezërit ÇOÇAJ "Restaurant. Villa me qera ne prevalle dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. com enable you to buy and sell almost anything on your community. The building is located on the 7th floor of a new building, with an area of 200 m2. Auto| Faqja 2. Vile me qera ne Tirane afer Ambasades Amerikane - Vilë me Qira - 430 m². Villa me qera ne Liqenat te Rugoves. Revista Monitor | Biznes Ekonomi Treg: pin. vila jepet me qera ne prevalle Vila pose don: 1. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Kompleksi rezidencial Lura është një residence luksoze me një cilësi të shkëlqyer të jetës dhe mirepret një bashkësie të zgjedhur. DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Saranda. Villa Bora, Pejë. Gjithashtu ka wi-fi, dhe parkim per autovetura. From here, guests can enjoy easy access to all that the lively city has to offer. Best Price on Villa Arber in Durres. Përshëndetje Villa Pisha Prevallë Nëse jeni të interesuar për ndonje ville me qera në Prevallë na shkruani ne viber nr: +38343941004. Në këtë konkurs morën pjesë 96 projekte. The property is providing an relaxed accommodation with space 63 m2 , perfect for enjoying the seasson summer and for future investment. Watering sistem for drink and garden and asfalted and enlarged lightened road. View Property. JU OFROJM SUPER AMBIENTE ME NJE SUPER PAMJE DHE ME CMIME KONKURUSE DHE NJE QETESI APSOLUTE PER ME TEPER NA KONTAKTONI MOS NGURONI. Ndodhet ne k. 00 355585500302. APEX-TRANSPORT SH. Hotele dhe Udhëtime. 500 m mbi nivelin e detit, rreth 14 km në jug të fshatit. Search on map properties in albania. Properties for sale in albania. WC me te gjihta orendit Objeki eshte ky ne foto ( kemi foto shtese ) nese jeni te interesuar per informata shtesë ju lutem kontaktoni në nr 044- 129-421. 2019 January 22, 2019 Networking company. muhaxherve. Villadejavu-brezovic. Ref : V002082267. Me një naltësi mbitetare prej 1600. 1,8 mil Me gusta. Mecaella Villaraza Isuriña (Ellay) See Photos. PERLA E QUAJTUR PREVALLE NE MALET E SHARRIT 06. Less than a flat! > * 500 m2 living space > * 2250 m 2 land > * 4500 m2 of land of one owner therefore very quite envirement. Click on each in the list below the map for more information. Classified ads in Të gjitha komunat. Kati i tret eshte i mobiluar, dy katet e tjera me kuzhine e banje te kompletuar. Other facilities at the air-conditioned Villa belvedere include a barbecue. JU OFROJM SUPER AMBIENTE ME NJE SUPER PAMJE DHE ME CMIME KONKURUSE DHE NJE QETESI APSOLUTE PER ME TEPER NA KONTAKTONI MOS NGURONI. 2016 Apartamente / Dhoma me qera - Duration: 3:43. Apartament per qera ne Vlore, ne Lungomare, me sip. Villa me qera ne prevall dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Mi piace: 3856. Cmimi: 60€ dhomë dyshe (fjetje me mëngjes) 🏕 Villa ''Sharri Prevallë'' Cmimi: 80€ Villa me dy dhoma (munden te akomodohen deri 4 persona- fjetje memengjes) Cmimi: 120€- Villa me tri dhoma (munden te akomodohen 6-8 persona- fjetje memengjes) Në çmim perfshihet: Akomodimi në hotel me mëngjes për një natë. At the hotel, rooms include a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. 🔴 SUPER OCCASION !! Individual villa for sale in San Pietro Resort with super bargain price 200,000 euros cheaper than the firm's price !! Individual villa for sale in the 2nd row behind the elite villas at Lalzi Bay Residence San Pietro. [email protected] Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. APEX-TRANSPORT SH. Shitet vile. DUA TOURIST si pjese perberes e DUA group , eshte themeluar në fillim të vitit 2013 si një agjensi private e udhëtimit ,e cila rezultoi qe ne fillim një nga agjensitë e udhëtimit më të respektuara dhe udhëheqëse në Kosovë. Prona ne tirane , me qera ne tirane , ne shitje ne tirane , apartamente ne tirane , qera, shitje. Hotel Sharri Rreth Nesh. To connect with Eagles Estate, join Facebook today. Ecje,çiklizëm, eksplorim të kuzhinës tradicional jan disa prej aktiviteteve qe mund te gjeni tek ne. CONTACT DETAIL'S : 00 355688087121. A flat-screen TV is available. Less than a flat! > * 500 m2 living space > * 2250 m 2 land > * 4500 m2 of land of one owner therefore very quite envirement. Entreprise locale. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Në këtë konkurs morën pjesë 96 projekte. Holiday rental apartments in Albania, Rent in Albania, Albania Rentals, Albanian Rent, Albania Property, Apartamente me qera, Prona me qera, Tirana Rentals,. People named Villa Isufa. Villa for Rent in Tirana. 00 4933701293397. Whether you’re looking for your ideal relaxing location, a place to hold a business meeting or just. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. VILLA MALA is located in the center of Saranda only 50 meters from the sea and 400 meters from the center of Saranda. the villa is located in the student city zone. add to favorites print. 316 likes · 2 talking about this. At the hotel, rooms include a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. Plateforma per shitjen e produkteve tuaja. (ka foto) 2,000 € Enjte, 29 Nentor, 2012: Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Apartmane në Prevallë. Makina me Qera te lira ne Aeroport Tirane. Secila nga dhomat ka banjo, dush, TV, frigorifer, ballkon. Best real estate platform in Kosovo and Albania. 2016 Apartamente / Dhoma me qera - Duration: 3:43. Motel Villa park ofron dhoma me qera me standarde të larta të cilat janë të paisura me të gjitha kushtet e nevojshme për pushim dhe fjetje. Villadejavu-brezovic. Ne, me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per Shtepi private dhe vila per qera ne Tirane. E sponsorizuar. Villa Artemisia is located in Padenghe sul Garda, 200 mt from Lake Garda in a reserved area. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. APARMAT: Ndejes se bashku me kuzhine,dhome fjte, banjo , ballkone, TV, WiF, 2. tourist - Agjensi e udhetimeve /Travel Agency, Prizreni Qyteti im, Omega Tours, Diamond Vector Travel, Bashkimi Reisen and Supercampers. Apartamente me Qera. APARTMENT FOR RENT IN CENTER DURRES/ APARTAMENT ME QERA NE QENDER DURRES. Watering sistem for drink and garden and asfalted and enlarged lightened road. The environment can be used for various functions, such as: dental clinic, call center or other business activities. Key Features: Multifunctional sports field (tennis, mini-football and basketball), Pedestrian street suitable for hiking, bicycle and running under the shade of trees;. Posts about Apartment me qera written by Networking company. Shtepi me qera - Shtepi me Qera APARTAMENT ME QERA: pin. DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Saranda. Key Features: Të gjitha vila kanë verande me pamje nga deti, pajisur me tualet dush, ajër i kondicionuar, frigorifer dhe TV. Besides, the hotel's host of recreational offerings ensures you have plenty to do during your stay. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Ndriqim gjat tere dites, fush sportive, oborr, bazen, hapesir parkingu etj, dhe ka kete renditje: - Dhome dite te madhe - Kuzhine - Dhome gjumi - Banjo/Wc - Ballkon te madh - Koridor - Oborr 3. Ndodhemi rreth 50m nga rruga Pavaresia. Ka vend parkimi. At Hotel MOREA, the rooms come with a seating area. Hotel "SHARRI" , ne nje lartesi prej rreth 1. Rent an ecological villa near the commercial center of TEG. 00 per Night. Në një lartësi mbidetare prej 1400 metrash, në zemrën e fshatit Boge ndodhet njeri nder resortet e para ne ketë rajon. Villa Shëndeti, Prizren. VILLA RELAX Rr. Gjithsej është 500m2│ 3 kat të mobiluara mund të përdoret për banim apo si hapsir [more]. Welcome to Pine Hotel, which is located in the heart of the Brezovica. It has an surface of 4000 m2. Best Price on Villa Arber in Durres + Reviews See photos and details: pin. Garzoniere per qera ne Vlore me pamje deti Murat Terbaci , Vlore, Albania - 9400, Albania. 200 m (lartesi mbidetare), e cila preferohet per relaks, qe si fenomen gershetohet nga dy rryma te ajrit (ajri mesdhetar dhe ajri I bjeshkeve te Sharrit), dhe shume e preferuar nga mjeksia. the villa is located in the student city zone. Viza - vijë hotelit Otrant - GJERANA Pamja: pamje nga deti. Best low cost villa in Albania. Jepet me qera per vetem 330 Euro/muaj. The property is suitable for the construction of a private villa, restaurant, hotel et. apartment for sale in dibra street in tirana, albania (trs-713-15). 00 € Prishtinë SHTEPIJA SHITJE 185,000. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka pamje nga deti. Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane +355674074444. ismail Kryeziu P. Sisteme sigurie dhe Monitorimi; Qarku. Besides, the hotel's host of recreational offerings ensures you have plenty to do during your stay. The area is very quiet and preferred for living. Palma Villa është një hotel luksoz me katër yje në Qendrën e Ksamilit, Sarandë. At Hotel MOREA, the rooms come with a seating area. Nga kati i dytë dhe tretë. Kontakto me email Printoni. 1 Bed, 1 Bath. Humbët fjalëkalimin? Regjistrohu. Best Price on Villa Arber in Durres + Reviews See photos and details: pin. Villa “Panorama Hills” Prevallë Prizren ville familjare me qera ne Prevall me çmime promocionale dhe me pamje mbreselenese te maleve Sharrit. Plateforma per shitjen e produkteve tuaja. Totalisht kemi rreth 25 dhoma me qera dhe ndodhen rreth 5 min larg plazhit të Durrësit. Shitet Lockali 300 m2 me plus 300 m2 kati i 1re afer Ambulantes tek S. 00 $ Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Elbasan. New customers can now instantly discover and get in touch with places like XII-3 Gjimnazi "Remzi Ademaj" Prizren in Prizren. U zhvillua finalja e konkursit ndërkombëtar për vijën bregdetare të qytetit te Vlores. Villa for rent in Qeparo,Vlora. Cmimi: 60€ dhomë dyshe (fjetje me mëngjes) 🏕 Villa ‘’Sharri Prevallë’’ Cmimi: 80€ Villa me dy dhoma (munden te akomodohen deri 4 persona- fjetje memengjes) Cmimi: 120€- Villa me tri dhoma (munden te akomodohen 6-8 persona- fjetje memengjes) Në çmim perfshihet: Akomodimi në hotel me mëngjes për një natë. Jepet me Qera Shtepi Private! (Kodra e Priftit, Tirane) (ka foto) 350 € Shtune, 12 Tetor, 2019: Jepet me qera Vile 2-kateshe ! (Tirane) (ka foto) 500 € Merkure, 28 Gusht, 2019 🏠Jepet me qira shtepi private 3 kateshe (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 500 € Shtune, 24 Gusht, 2019. DETAJË KONTAKTS : 00 48616257200. Keyword Property ID Property Status City Zone Property Type. Gjithashtu ka wi-fi, dhe parkim per autovetura. "top 10 reasons to invest in albania" telegraph : albania one of 20 destinations for 2015 durres projects 2014-2015-2016 villas for sale in lalzit bay. for sale na - villa. Plateforma per shitjen e produkteve tuaja. Complexe hôtelier. Studying at Not Yet Working!! Am Still Studying!! Pilar Del Jesús. Është e mobiluar. Kuzhinë dhe shërbim profesional. The property is 1. Rruga Gjergj Araniti 134. Europegiant ofron reklama pa pagesë klasifikuar për Apartament me qera ne SHENGJIN makina, disa shitje të tjera, vende pune, pasurive të patundshme, shërbimet, turizmin dhe më të përdorura. Është e mobiluar. Prevalle, Strpce. APEX-TRANSPORT SH. PERLA E QUAJTUR PREVALLE NE MALET E SHARRIT 06. Leshohet me qera villa ne prevalle. oddział w Polsce Sp. Apartament ne Shitje me pamje nga deti Plazh ,Durres /Seaview Apartment for Sale in Durres ,Beach Elegant apartment located in Durres Beach, Albania. add to favorites print. Per me teper informacion, kontaktoni ne adresen [email protected] Our professional training provides for effective solutions for all bureaucratic procedures thus helping the clients in all transactional stages of the real estate business, representing them in every step during buying, selling, leasing, consulting, loaning, managing and the assessment of their assets. Land for sale in Surrel village in Tirana, Albania. Eshte i renovuar ne teresi dhe eshte. Located in Prevalla, Hotel MOREA has a restaurant, bar and free WiFi. Jepet me qera objekti ne qender te elbasanit Siperfaqja totale 610 Metra2; Qarku. Kontakti: 045722266. Prevallë Villa Panorama. From here, guests can enjoy easy access to all that the lively city has to offer. Tregukosovar. Projekti fitues u shpall projekti i studios nga. Jepet me qera apartament panoramik 2+1, siperfaqe 110 m2. SARANDE - ALBANIA. 2016 Video Clip Apartamente / Dhoma me qera Video Clip. na shkruani ketu per rezervime!. Our goal is to help top local businesses get easily discovered. Informacione te pergjithshme në lidhje me objektin Ballkon, Parking, Pamje nga deti, Kondicioner (pervec ne dhomat ekonomike), Frigorifer, Internet, kuzhinë e përbashket në dhoma dhe private ne apartamente, Grill Vendndodhja: Fillimi i Plazhit te madh. Phasellus lacinia velit a feugiat finibus. me te gjitha gjerat. Villa te pishat jepet me qera ne Prevalle Jepet me qera nga: Nevzat 15 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj. Ju lutem jepeni vlerësimin tuaj. Ndriqim gjat tere dites, fush sportive, oborr, bazen, hapesir parkingu etj, dhe ka kete renditje: - Dhome dite te madhe - Kuzhine - Dhome gjumi - Banjo/Wc - Ballkon te madh - Koridor - Oborr 3. Sport/ Infantino: Futbolli do të jetë krejt ndryshe pas koronavirusit Lajme/ Pronari kosovar e lëshon me qera një veturë për 7 mars dhe që nga ajo ditë nuk e gjen më: Nëse e shihni, thirrni këtu Biznes/ Twitter mbyll 8. Vlerësimet. 700 € /month ADORE29058 Jepet Apartament 3+1 me Qera ne Bllok! Rruga "Abdyl Frasheri" Tirana, Albania. Węglowa 1/3. Kompleksi ka vet plazhin e tij privat. com e vetmja web-faqe në Kosovë që ofron informata dhe foto për vila, hotele dhe restorante në vend. Kompleksi ka vet plazhin e tij privat. APARMAT: Ndejes se bashku me kuzhine,dhome fjte, banjo , ballkone, TV, WiF, 2. Ne ju presim ne Airoport, rruga dhe pritja eshte gratis!!!. 5 Ari Çmimi: 650 € Tel :045478477/049607733 Metro Realty. 1 Bed, 1 Bath. CONTACT DETAIL'S : 00 355688087121. Best low cost villa in Albania. Me një naltësi mbitetare prej 1600. Informacione te pergjithshme në lidhje me objektin Ballkon, Parking, Pamje nga deti, Kondicioner (pervec ne dhomat ekonomike), Frigorifer, Internet, kuzhinë e përbashket në dhoma dhe private ne apartamente, Grill Vendndodhja: Fillimi i Plazhit te madh. Ju mirëpresim. There is also a central heating and cooling system and a private side. 00 $ Plazh Spille, jap me qera 1 apartament 52 m2. Nis të punosh me ne. People named Villa Isufa. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Shitet vile. Vetura me Qera Rent a Car Neroni - ofrojme Vetura me qera vetura luksoze me klime dhe ne gjendje shume te rregullt, kemi cmime shume te arsyeshme, ne ofrojme vetura per 24 ore, 1 jave dhe 1 muaj. connected to the sewers. LINA-Shitet villa e mobiluar 140m2 me 3ari ne Prevalle. Villa në Brezovic Me marrëveshje;. It is for rent with business premises at Electric Market. Si te blejme dhe kerkojme shtepi ne Shqiperi; Kerko Gjej dhe Bli shtepi dhe prona ne durres sara Villa for Sale in Tirana Albania - 580m2; Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera. Ballina - Epoka e Re "Skype" vjen me version të ri për Android: pin. Located in Prevalla, Hotel MOREA has a restaurant, bar and free WiFi. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Shtepi me qera - Shtepi me Qera APARTAMENT ME QERA: pin. villat jane te gatsmhme. Info per prona ne Vlore. Me një naltësi mbitetare prej 1600. add to favorites print. muhaxherve. jipet me qira villa *rainca* ulqin shtoj afer coppa cabana 150-200m nga rruga kryesore villa ka 3 ari vend per secilin kat ka nga 220m2 ndertim villa ka 19 dhoma te fjetjes ku secila dhom ka kuzhinen e vet banjo-wc dhomat jan nga 2-3-4-5 shtretershe po ashtu villa posedon parkingut perbadh me 3 ari vend. It has an surface of 4000 m2. Shtojeni tek preferuarat;. Pushime ne Shqiperi,Apartament me qera ne Vlore,Apartament per shitje ne vlore,Dhoma me qera ,Vila me qera ne Vlore,Orikum,Radhim,Dhermi,Himare,Sarande Ksamil. Eagles Estate is on Facebook. Villa me qera ne prevall dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Villa Shëndeti, Prizren. At Hotel MOREA, the rooms come with a seating area. Our professional training provides for effective solutions for all bureaucratic procedures thus helping the clients in all transactional stages of the real estate business, representing them in every step during buying, selling, leasing, consulting, loaning, managing and the assessment of their assets. Station balnéaire. villa information: • 3-storey building • total area 1000m2 • 6 bedrooms • 2 living rooms • 2 cooking facilities • 4 toilets • yard • garage • other settings: • heating system • s. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. muhaxherve. ALEKSANDER MOJSIU 54/16SH Rr. com In questo blog vi parlo spesso dell'Albania, quest'anno sto ricevendo molte richieste di informazioni utili su dove andare, come spostarsi e quali sono le mete da non perdere. Villa Bora, Pejë. 5 mi from Balluta Bay and features views of the sea. Ne zonen e Vasil Shantos,afer me hotel Diplomat,jepet me… More Details. Hotel sharri prizren Video Clip. Plateforma per shitjen e produkteve tuaja. Ajo ka një pamje të bukur. SARANDE - ALBANIA. 00 € Prishtinë. Kompleksi i tri villave në Prevallë, ne malet e Sharrit, ju mundëson pushime te këndëshme. Price 10000 lek / month. The building is located on the 7th floor of a new building, with an area of 200 m2. Nis të punosh me ne. Jepet me qera ville ekologjike ne afersi te qendres tregetare TEG. Pushime ne Shqiperi,Apartament me qera ne Vlore,Apartament per shitje ne vlore,Dhoma me qera ,Vila me qera ne Vlore,Orikum,Radhim,Dhermi,Himare,Sarande Ksamil. com e vetmja web-faqe në Kosovë që ofron informata dhe foto për vila, hotele dhe restorante në vend. na shkruani ketu per rezervime!. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka pamje nga deti. shitet ose jepet me qera magazine prane shkolles cajupi. Shitet ose jepet me qera Vila, 3 kace, eshte ne lagjen Kushtrimi, 120 m2 cdo kat plus 360 m2 tok. Hotel MOREA. Villa Pisha - Prevallë. The area is very quiet and preferred for living. Ne zonen e Vasil Shantos,afer me hotel Diplomat,jepet me… More Details. Shtojeni tek preferuarat;. Tai patinka 3 856 žmonėms. Welcome to Pine Hotel, which is located in the heart of the Brezovica. DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Saranda. Personnalité politique. Villat janë të standardeve të larta me të gjitha kushtet e përshtatshme për pushime. Ambient i lirë. 00 euronga Qendra e Shtojit: Hollywood apartamente Ulqin Invalid shortcode: Vendndodhja. Ecje,çiklizëm, eksplorim të kuzhinës tradicional jan disa prej aktiviteteve qe mund te gjeni tek ne. Villa Yjet Rugov. > * Camera systems > * Smoke. Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit - Vilë për Shitje - 144 m². Ne Pergjithesi Villa ka 4 Ari Obor. Ndodhet ne pallat ekzistues, kati 5. Vila ka kopesht shume te bukur me peme dhe gjelberim si dhe ka 2 kate. na shkruani ketu per rezervime!. 00 355585500302. Palma Villa është një hotel luksoz me katër yje në Qendrën e Ksamilit, Sarandë. Vila Panoram, Prevallë. 1 Bed, 1 Bath. LINA-Shitet villa e mobiluar 140m2 me 3ari ne Prevalle. January 27, 2019 November 15, 2019 Networking company. DHOMA: Ndejes se bashku me Kuzhine ,Banjo,nxemjese qendre, TV,WiF Rezervimet mund ti beni ne cdo kohe Nr: +37744931011 +37745890344. Personnalité politique. Kompleksi Gurra - Ofrojmë villa per pushimet tuaja, në një ambient të bukur dhe mahnitës në Bogë të Rugovës. LIQENI - IMOBILIARE Jepet Apartament 1+1 Tek Ekspozita - Tirane: pin. PERLA E QUAJTUR PREVALLE NE MALET E SHARRIT 06. Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Key Features: Multifunctional sports field (tennis, mini-football and basketball), Pedestrian street suitable for hiking, bicycle and running under the shade of trees;. Me një naltësi mbitetare prej 1600. Prevalla, Prizren, Kalaja e Prizrenit & White House [HD] Video Clip. Shitet Freze diamanti HILTI DC-SE20 120mm; Filluan regjistrimet per pjesmarrjen ne Panairin "Dita e Veres 2020". 1 Bed, 1 Bath. View Property. Villadejavu-brezovic. Shpallje në Të gjitha komunat. Vila Park është restoran familjar i cili gjendet në kilometrin e 12-të Prizren-Prevallë. Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil, Hotele ne Ksamil, dhoma plazhi ne Ksamil, Dhoma dhe apartamente me qera ne Ksamil, Dhoma plazhi, dhoma per pushime ne Ksamil. There is also a central heating and cooling system and a private side. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht. Motel & Bar Villa Relax Prizren. Ka një mundësi për ta përdorur tarracën si bar-kafe. Ketu jane te mbledhura te gjitha profilet e bizneseve nga veprimtaria, Hotel !. al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. /Gazeta Sinjali/. Prona ne shitje; Prona me qera; Kontakt +355692413002. Si te blejme dhe kerkojme shtepi ne Shqiperi; Kerko Gjej dhe Bli shtepi dhe prona ne durres sara Villa for Sale in Tirana Albania - 580m2; Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera. Register a Pazar3 Account and get 50 denars!. Tash ai ka marrë një shtëpi me qera gjatë kohës së koronavirusit në një pjesë në Madeira të Portugalisë, transmeton Gazeta Sinjali. Leshohet me qera villa ne prevalle. 00 € Shes banese te "Baruti" Group. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane ndarje qeraje ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera gazeta online shtepi me qera ne tirane. Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/wwwroot/madoublec. Watering sistem for drink and garden and asfalted and enlarged lightened road. 60-122 Poznań. Ndriqim gjat tere dites, fush sportive, oborr, bazen, hapesir parkingu etj, dhe ka kete renditje: - Dhome dite te madhe - Kuzhine - Dhome gjumi - Banjo/Wc - Ballkon te madh - Koridor - Oborr 3. ville familjare me qera ne Prevall me çmime promocionale dhe me pamje mbreselenese te maleve Sharrit. na shkruani ketu per rezervime!. There is free private parking and the property has paid airport shuttle service. Outside, Villa Artemisia offers exclusive terraces to. Pushime ne Shqiperi,Apartament me qera ne Vlore,Apartament per shitje ne vlore,Dhoma me qera ,Vila me qera ne Vlore,Orikum,Radhim,Dhermi,Himare,Sarande Ksamil. 00 $ Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Elbasan. Bekim Hamëz Jashari. al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Kompleksi Turistik "Villa Kodra" eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe disponin gjashtë vila me nga tri dhoma, dy dhoma gjumi dhe një dhomë të ndejnjës dhe kuzhina me të gjitha gjërat e nevojshme, po ashtu disponon. Vendpushimi i skive Brezovica ndodhet midis 900 m dhe 2. Vila Panoram, Prevallë. Prona ne shitje; Prona me qera; Kontakt +355692413002. VILLA ME QERA. Villa for Rent in Tirana. Ju lutem jepeni vlerësimin tuaj. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. Shtepi me qera - Shtepi me Qera APARTAMENT ME QERA: pin. Besides, the hotel's host of recreational offerings ensures you have plenty to do during your stay. Ndriqim gjat tere dites, fush sportive, oborr, bazen, hapesir parkingu etj, dhe ka kete renditje: - Dhome dite te madhe - Kuzhine - Dhome gjumi - Banjo/Wc - Ballkon te madh - Koridor - Oborr 3. Hotel Sharri is a luxury accommodation complex, located in the 20-th kilometer of Prizren - Brezovica road (Prevallë). Entreprise locale. Ju ofrojm kushte dhum te mira ne malet e sharrit 1600m nslsi mbidetate Ne jem sta qe mundohemi qe musafiri te kalon nji pushim te mir dhe te ndihet rehat. +37745838174. Villa eshte e renovume komplet dhe posedon nxemje qendrore me rryme dhe ma kamin, per me shume informacione ju lutem na kontaktoni ne Viber 00389 71 209 170 (gjendemi jasht shtetit) Register a Pazar3 Account and get 50 denars!. Vile me qera, 3+1 (Tek Kompleksi Grand) (ka foto) 400 € Marte, 11 Dhjetor, 2012: Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. Apartament ne katin e 8-te te nje rezidence me ashensor prane shetitores buze detit. Other facilities at the air-conditioned Villa belvedere include a barbecue. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane gazeta ndarje qeraje shtepi me qera bosh gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera. Ambient i lirë. Entreprise locale. Në këtë konkurs morën pjesë 96 projekte. Vile me qera ne Tirane afer Ambasades Amerikane - Vilë me Qira - 430 m². Whatever your purpose of visit, Hotel Prevalla is an excellent choice for your stay in Prevalle. Furra " Vëllezërit ÇOÇAJ "Restaurant. Whether you're a tourist or traveling on business, Villa Prevalla is a great choice for accommodation when visiting Prevalle. Si te blejme dhe kerkojme shtepi ne Shqiperi; Kerko Gjej dhe Bli shtepi dhe prona ne durres sara Villa for Sale in Tirana Albania - 580m2; Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Apartament ne Shitje me pamje nga deti Plazh ,Durres /Seaview Apartment for Sale in Durres ,Beach Elegant apartment located in Durres Beach, Albania. Haxhush Fazliu Motel & Bar Villa Relax Prizren Arbanë 045-564-500. Miq te nderuar nese me thirni ne nr te tel +383,49537733, ne lidhje me villat nuk me ben teli per arsyje qe jam jasht shteti Per momentin,Por ne kete nr hyni ne. Vilë per shitje per qera ne Vlore ne Shqiperi,vilë me qera per pushime ne Vlore,. Vile me qera, 3+1 (Tek Kompleksi Grand) (ka foto) 400 € Marte, 11 Dhjetor, 2012: Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. 27/03/2020 12:00:00 Mascherine per Rsa e case di cura Un altro carico di mascherine sta raggiungendo le strutture residenziali per anziani e cooperative e case. Villat Bora ne Bogë/Rugovë. 00 € Prishtinë × Edit / Delete ad. Qëndro i regjistruar. Leshohet me qera villa ne prevalle. Photos from Shtepi me qera Sarande's post Estate 2016 in Albania, un possibile itinerario di Saranda e dintorni viaggiamascrivi. Nje pamje e bukur nga Prevalla. 200 m (lartesi mbidetare), e cila preferohet per relaks, qe si fenomen gershetohet nga dy rryma te ajrit (ajri mesdhetar dhe ajri I bjeshkeve te Sharrit), dhe shume e preferuar nga mjeksia. Shtepi / Vila SHTEPI-VILLA 2 Kate 180m2 SHITET. 00 € Prishtinë SHTEPIJA SHITJE 185,000. Viza - vijë hotelit Otrant - GJERANA Pamja: pamje nga deti. pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Ref : V002082267. The property is providing an relaxed accommodation with space 63 m2 , perfect for enjoying the seasson summer and for future investment. Motel & Restaurant ''Prevalla ''. Besides, the hotel's host of recreational offerings ensures you have plenty to do during your stay. Ndriqim gjat tere dites, fush sportive, oborr, bazen, hapesir parkingu etj, dhe ka kete renditje: - Dhome dite te madhe - Kuzhine - Dhome gjumi - Banjo/Wc - Ballkon te madh - Koridor - Oborr 3. Albania Holidays shfaq cmimet dhe ofertat e kompanive te makinave me qera dhe nuk ju kerkon asnje shume ekstra per rezervimin me nje nga keto kompani nepermjet faqes tone te internetit, ndersa sherbimi per klientin eshte nje vlere e shtuar kur rezervoni me ne. November 5, 2017 Networking company. PERLA E QUAJTUR PREVALLE NE MALET E SHARRIT 06. Tag: Apartment me qera. Holiday rental apartments in Albania, Rent in Albania, Albania Rentals, Albanian Rent, Albania Property, Apartamente me qera, Prona me qera, Tirana Rentals,. Tregukosovar. Ambjenti eshte relaksues, me drite e gjelberim. 5 based on 143 Reviews "Terrible service! Bartender didn't get our order even after waiting for. May 16, 2018 - Shtepi private per shitje ne Rr. Info per prona ne Vlore. Vile me qera, 3+1 (Tek Kompleksi Grand) (ka foto) 400 € Marte, 11 Dhjetor, 2012: Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. Sport/ Infantino: Futbolli do të jetë krejt ndryshe pas koronavirusit Lajme/ Pronari kosovar e lëshon me qera një veturë për 7 mars dhe që nga ajo ditë nuk e gjen më: Nëse e shihni, thirrni këtu Biznes/ Twitter mbyll 8. JU OFROJM SUPER AMBIENTE ME NJE SUPER PAMJE DHE ME CMIME KONKURUSE DHE NJE QETESI APSOLUTE PER ME TEPER NA KONTAKTONI MOS NGURONI. Në Villa Park, Targett i dha avantazhin shumë shpejt skuadrës vendase, por Leicester barazoi në minutën e 72-të me Iheanachon. The property is providing an relaxed accommodation with space 63 m2 , perfect for enjoying the seasson summer and for future investment. 00 4933701293397. Holiday rental apartments in Albania, Rent in Albania, Albania Rentals, Albanian Rent, Albania Property, Apartamente me qera, Prona me qera, Tirana Rentals,. Vila Panoram, Prevallë. LUSHNJE - IMOBILIARE Tirane, Japim Me Qera Apartament 3+1 Ne Urani Pano - Tirane: pin. Ka parket dhe eshte i mire mobiluar. Kontakto me email Printoni. Villa Pisha - Prevallë. Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil, Hotele ne Ksamil, dhoma plazhi ne Ksamil, Dhoma dhe apartamente me qera ne Ksamil, Dhoma plazhi, dhoma per pushime ne Ksamil. Ambient i lirë. Apartament ne Shitje me pamje nga deti Plazh ,Durres /Seaview Apartment for Sale in Durres ,Beach Elegant apartment located in Durres Beach, Albania. The property is suitable for the construction of a private villa, restaurant, hotel et. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. There is free private parking and the property has paid airport shuttle service. Shitet Banesa ne Qender te Qytetit (Ne Shesh):… Know More. Villa Pisha - Prevallë. Gjithashtu ka wi-fi, dhe parkim per autovetura. 00 € villa me qera Prevall. Vila eshte me 2 kate 300/m2. The apartment is located in the Paris Commune area. Key Features: Të gjitha vila kanë verande me pamje nga deti, pajisur me tualet dush, ajër i kondicionuar, frigorifer dhe TV. Ndertesa eshte katerkateshe dhe ne total ka 28 dhoma. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Villat janë të standardeve të larta me të gjitha kushtet e përshtatshme për pushime. 2 Fotografi. Kategorites. Ka vend parkimi. Vile me qera ne Tirane afer Ambasades Amerikane - Vilë me Qira - 430 m². Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. Kompleksi Gurra - Ofrojmë villa per pushimet tuaja, në një ambient të bukur dhe mahnitës në Bogë të Rugovës. The Villa is located in the centre of High Tatras mountains. Gjithsej është 500m2│ 3 kat të mobiluara mund të përdoret për banim apo si hapsir [more] Shtëpia gjendet në lagjen Tophane. 4,3 mijë pëlqime. Kati i tret eshte i mobiluar, dy katet e tjera me kuzhine e banje te kompletuar. 1 Bed, 1 Bath. Kompleksi rezidencial Lura është një residence luksoze me një cilësi të shkëlqyer të jetës dhe mirepret një bashkësie të zgjedhur. Professional coordination and representation in every step. Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte Shqiperise, ne Itali dhe Çeki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas. November 5, 2017 Networking company. Our professional training provides for effective solutions for all bureaucratic procedures thus helping the clients in all transactional stages of the real estate business, representing them in every step during buying, selling, leasing, consulting, loaning, managing and the assessment of their assets. Vil ka dhe nje magazin per magazinim ne funksion te objektit. Hotel MOREA. ASSISTANCE 24H :. n Prizren Prizren, 20000 ~Villa Relax ~Në vendin më të bukur të Kosovës, Ne Arban te Prizrenit, kemi ndërtuar vilat të cilat ju ofrojnë gjithçka për qetësinë dhe relaksin tuaj. 500 m mbi nivelin e detit, rreth 14 km në jug të fshatit. The entrance gate is 5m. Projekti fitues u shpall projekti i studios nga. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. Prevall Prizren - Drone Video 4K Video Clip. Objekt me qera në Rahovec Me marrëveshje € Objekt i Ri 2 Katëshe Kati 2 posedon Zyren. Prevalle Prizren Rruga Video Clip. Motel & Bar Villa Relax Prizren. U raportua se Cristiano Ronaldo ka filluar stërvitjet, ndërsa ka ndërruar edhe shtëpinë. NA; Ringa (Ipet Toka me Qera ne Sojeve) Ipet Toka me Qera ne Sojeve,Toka gjendet afer… Know More. DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Sarandë, Albania. vila jepet me qera ne prevalle Vila pose don: 1. To connect with Eagles Estate, join Facebook today. Villa “Panorama Hills” Prevallë. 00 355585500302. There are plenty hiking paths and bicycle trails in the surrounding. 4,3 mijë pëlqime. Euroliza apartamentet gjenden ne qender te shtojit, ne pjesen mu ne mes te Plazhit te madh, e njohur si pjesa qytet ne vehte ne ket pjese te Ulqinit, pasi qe ne afersi gjenden vetsherbimet, restaurantet, posta, ambulanca, barnatorja etj… Me tepër >> 18. Lokali gjendet ne zone atraktive ne lagjen e Dardanise te planifikuar mire dhe me banim te dendur. 316 likes · 2 talking about this. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. villa information: • 3-storey building • total area 1000m2 • 6 bedrooms • 2 living rooms • 2 cooking facilities • 4 toilets • yard • garage • other settings: • heating system • s. Our mountain lodge ambiance will instantly put you at ease and our full-service amenities are designed to meet the needs of both business and leisure travelers in Kosovo. VILLA MALA is located in the center of Saranda only 50 meters from the sea and 400 meters from the center of Saranda. Kompleksi Turistik "Villa Kodra" eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe disponin gjashtë vila me nga tri dhoma, dy dhoma gjumi dhe një dhomë të ndejnjës dhe kuzhina me të gjitha gjërat e nevojshme, po ashtu disponon. apartment for sale in dibra street in tirana, albania (trs-713-15). Don Bosko. APEX-TRANSPORT SH. Permban ne Vehte Sallonin Banjot dhe 3-Dhoma Gjumi e disa Terasa me pamje ne cdo ane te Maleve t Sharrit. Jepet me qera per vetem 330 Euro/muaj. Ne do ju dergojmë një mesazh në email me instruksionet për rivendosjen e fjalëkalimit. Shtepi / Vila SHTEPI-VILLA 2 Kate 180m2 SHITET. la villa e' interamente vostra completa disposizione posizionata sul sentiero per le 5 terre gode di splendida vista mare sul golfo , ospita fino a 10 ospiti , 5 camere 4 bagni , salone, cucina , terrazze attrezzate , piscina giardino ulivato , parcheggio. Vedi anche 27/05/2010 07:00:00 Saba Tende, cinquant'anni di qualità Tende da interno e da esterno, divani, poltrone, letti imbottiti, tessuti d'arredamento, biancheria per la casa nel fornitissimo atelier di Saba Tende a Prevalle. Liman Kaba. Albania Estate ofron këto vila të mrekullueshme për shitje në Lalzi Bay, Shqipëri. Villa for rent in Qeparo,Vlora. € 300 i padiskutueshem. Procesi i rezervimit eshte i thjeshte per perdoruesin me filtra ku perdoruesi mund te. Per me teper informacion, kontaktoni ne adresen [email protected] Garzoniere per qera ne Vlore me pamje deti. Shiko fotot e listimit, detajet e plota te prones dhe lidhu me nje konsulent RE/MAX per te gjetur pronen perfekte. There is also a central heating and cooling system and a private side. ville familjare me qera ne Prevall me çmime promocionale dhe me pamje mbreselenese te maleve Sharrit. (ka foto) 1,500 € Merkure, 05 Dhjetor, 2012: Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. Vila eshte me 2 kate 300/m2. Guests can choose from 6 rooms, all of which exude an atmosphere of total peace and harmony. Në qoftëse ju apo agjencia juaj keni nevojë për autobus apo minibus për ndonjë udhëtim të caktuar, Bashkohuni me ne. The complex is consisted of a regular office building with a surface area of 90m2, has 2 bathrooms, fire-fighting system, air-conditioning system, camera surveillance system, electric appliance. Auto| Faqja 2. Shitet Toka ne Fshat te Vjeter,Toka ka 40… Know More. Ambient i lirë, kati 9,… Qera Okazion. 316 likes · 2 talking about this. VILLA DONI Brezovic. Sell Kapano. na shkruani ketu per rezervime!. Miq te nderuar nese me thirni ne nr te tel +383,49537733, ne lidhje me villat nuk me ben teli per arsyje qe jam jasht shteti Per momentin,Por ne kete nr hyni ne. Albania Holidays shfaq cmimet dhe ofertat e kompanive te makinave me qera dhe nuk ju kerkon asnje shume ekstra per rezervimin me nje nga keto kompani nepermjet faqes tone te internetit, ndersa sherbimi per klientin eshte nje vlere e shtuar kur rezervoni me ne. Shitet Banesa ne Qender te Qytetit (Ne Shesh):… Know More. Villa në Brezovic Me marrëveshje;. Secila nga dhomat ka banjo, dush, TV, frigorifer, ballkon. Vetura me Qera Rent a Car Neroni - ofrojme Vetura me qera vetura luksoze me klime dhe ne gjendje shume te rregullt, kemi cmime shume te arsyeshme, ne ofrojme vetura per 24 ore, 1 jave dhe 1 muaj. Vila eshte me 2 kate 300/m2. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Leshohet me qera villa ne prevalle. Properties Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. Apartamente dhe villa me qera. Kontakto me email Printoni. Motel Villa park ofron dhoma me qera me standarde të larta të cilat janë të paisura me të gjitha kushtet e nevojshme për pushim dhe fjetje. 8 based on 112 Reviews "Ishte shum mir, knaqesi e vertet, si villat pastertia ne nivelin e duhur gjithqka mir". Gjithashtu ka wi-fi, dhe parkim per autovetura. Ballina - Epoka e Re "Skype" vjen me version të ri për Android: pin. The market price and reference of this villa is: 450000 € uro Shtepi me qera (1649) Shtepi ne shitje (1108) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) E-mail: [email protected] Abonohuni per njoftimet me te reja. Villa Artemisia is located in Padenghe sul Garda, 200 mt from Lake Garda in a reserved area. Apartamente me Qera. Bekim Hamëz Jashari. Apartment information: • New construction • 1st floor of a villa • Apartment area: 60 m2 • Documentation: With ownership certificate Organization: • Living room • Cooking room • 1 Bedroom • 1 Toilet • 1 Balcony Other Settings : • Furnished • Invested • To visit contact us!. Rent an ecological villa near the commercial center of TEG. Villa Pisha - Prevallë. During winter, ski slope can be reached within 150metres. pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. 2 Fotografi. Qarku i Elbasanit. Register a Pazar3 Account and get 50 denars!. Apartment per shitje ne Tirane - Agjensi Imobiliare Shqiptare. Guests can choose from 6 rooms, all of which exude an atmosphere of total peace and harmony. 00 per Night. Uji dhe Rryma ne Ndertes gjinden 24h edhe Nxemja qendrore osht ne dispozicion po ashtu edhe Parkingu per Vertura. al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. Villa eshte e renovuar komplet dhe posedon nxemje qendrore me rryme dhe me Kamin (sic shihet ne foto), Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni ne Viber 00389 71 209 170. Dubrovnikut por edhe nga restoran Villa Natyra kah parkingu i madh i veturave. SHTEPI ME QIRA KOMBINAT - IMOBILIARE Jepet Apartament 2+1 Me Qera Pran Ministrise Se Shende - Tirane: pin. Nga kati i dytë dhe tretë. 00 € Prishtinë SHTEPIJA SHITJE 185,000. Whether you’re looking for your ideal relaxing location, a place to hold a business meeting or just. 00 € banesa shitje 73m l. 316 likes · 2 talking about this. Apartment-Villa-Office For rent or for sale One bedroom apartment for rent in Xhezmi Delli Street in Tirana, Albania (TRR-916-24K) Tirana,Albania: pin - Njoftimi Vile me qera ne Velipoje Jepet me qera ne velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi)